Bizi Tanıyın

EMR RENT A CAR, Türkiye’nin büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.
Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir. 2017 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren EMR RENT A CAR, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır. En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip EMR RENT A CAR, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

Misyonumuz
Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketidir

Bugün, merkezimiz Denizli'de araç kiralamak için bulabileceğiniz en kaliteli çözüm EMR RENT A CAR 'dır. Denizli rent a car firmaları içerisinde en uygun ve kaliteli çözümler, yüksek kaliteli araç filosu ve satış öncesi - sonrası hizmetleri ile Denizli araç kiralama firmaları arasında farkımızı hissedeceksiniz.

Denizli araç kiralama da EMR farkını deneyimlemeye hazır mısınız?

 

Şartlar & Koşullar

Ehliyet ve yas gereksinimleri, kiralama suresi, fiyatlar, odeme, ilave suruculer, teslim alıp bırakma, teslim gecikmeleri, trafik cezaları olmak uzere bir cok bolum hakkında bilgi almak icin Araba Kiralama Sartlarını lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz.

 

Ehliyet ve Yaş

Kiracının kira sözleşmesi sırasında araç gruplarına göre değişmekle birlikte en az 22 yaşını doldurmuş ve 2 yıllık yerli veya uluslararası ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ayrıca araç tesliminde ehliyet ile birlikte nüfus cüzdanı, yurtdışında ikamet edenler için ise pasaport istenecektir.

 

Kiralama Süresi

Kiralama süresi en az 1 gündür(24 saat).

Uzun Süreli Kiralamalar

Uzun süreli kiralamalar en az 30 gündür. Özel fiyat uygulanır.Kiralama fiyatı ve koşulları için bize ulaşın.