Bizi Tanıyın

EMR RENT A CAR, Türkiye’nin büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.
Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir. 2017 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren EMR RENT A CAR, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır. En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip EMR RENT A CAR, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

Misyonumuz
Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketidir

Bugün, merkezimiz Denizli'de araç kiralamak için bulabileceğiniz en kaliteli çözüm EMR RENT A CAR 'dır. Denizli rent a car firmaları içerisinde en uygun ve kaliteli çözümler, yüksek kaliteli araç filosu ve satış öncesi - sonrası hizmetleri ile Denizli araç kiralama firmaları arasında farkımızı hissedeceksiniz.

Denizli araç kiralama da EMR farkını deneyimlemeye hazır mısınız?

Whatsapp Bizi Arayın Yol Tarifi