Neden Araç Kiralamalıyım?

Araç Kiralamanın Avantajları

İster eğlence için seyahat ediyor olun ister bir sonraki müşteri toplantınıza gidiyor olun, bazen sadece bir tekerlek setine ihtiyacınız olur ve araba kiralama en rahat ulaşım şeklidir. Ne kadar bir anlaşma olduğunu öğrenmek için araç kiralamanın aşağıdaki avantajlarını okuyun!

 

DÜŞÜK MALİYET VE UYGUN FİYAT

Araç kiralama, sizi bakım ücreti ve amortisman kaybı endişesinden kurtarır. Gerçekten her gün bir araca ihtiyacınız yoksa ve sadece özel günlerde kullanıyorsanız, o zaman sadece kiralamanız sizin için en iyisidir, böylece sigorta ücreti, servis ve diğer yüklerden kurtulmuş olursunuz.

SİZE ÖZGÜRLÜK VERİR

Özellikle bir dağ restoranı, tepe manzarası ve muhteşem şelaleler gibi gizli mücevherlere sahip uzak ve yolculuk tutkusu uyandıran yerlerde seyahat ederken, kiralık bir arabaya sahip olmak size keşfetmeniz için daha fazla özgürlük verir. Bir otobüste veya toplu taşımada diğer yabancılarla seyahat etmek, görülecek yerleri yalnızca sınırlı bir görünümde görmenize izin verecektir (örneğin, yalnızca ünlü, iyi bilinen popüler noktalarda mola vermek gibi), çünkü izlenmesi gereken katı güzergahlar vardır.

Kendi arabanızla seyahat etmekten farklı olarak, istediğiniz herhangi bir manzaraya göz atmak için istediğiniz zaman durabilir ve taksi veya otobüsle ulaşılması zor olabilecek gizli ve daha tenha güzellikleri arayabilirsiniz. Ayrıca kendi rotanızı tanımlayabilir veya alternatif rotalar seçebilirsiniz. Bu nedenle, kiralık bir arabada seyahat etmenin size daha fazla özgürlük hissi ve ezici bir merak duygusu verdiğini söylersek abartmış olmayız. Kendi başınıza kaçmak istediğinizde adrenalinin belirli bir etkisi vardır. İşler tam olarak planlandığı gibi gitmese bile, yine de kaybolmanın cazibesine kapılabilirsiniz.

KONFOR

Bir araba kiralamak, maceralarınızı kendi hızınızda yaşamanıza olanak tanır, otobüs ve tren saatlerinin dikte ettiği katı kurallara gerek yoktur, planınız sorunsuz gitmezse tren veya otobüs beklemek tüm planlarınızı alt üst ederken, size de tatsız bir deneyim yaşatabilir. Kiraladığınız araba size, yanınızda götürdüklerinizi taşıma zorluğundan kurtulma olanağı tanır. Ayrıca size hareket etme rahatlığı sağlar. Radyodaki melodiye eşlik edebilir, birbirinizle istediğiniz ses seviyesinde konuşabilir ve istediğiniz kadar rahat olabilirsiniz.

İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAR

Araç kiralama, sahip olabileceğiniz özel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak araç seçimi yapmanızı sağlar. İster bireysel ister ailenizle beraber ya da şirket özelinde farklı ihtiyaçlara sahip olun, EMR Rent a Car her ihtiyaca cevap veren pek çok araç ile hizmet sunmaktadır.