Denizli Araç Kiralamada Covid-19 Önlemleri

Denizli Araç Kiralama ve Covid-19 Önlemleri

Yaklaşık iki yıldır hayatımızın bir parçası haline gelen, hayatlarımızın akışını değiştiren ve yeni normallere alışmamızı gerektiren bir durumla karşı karşıyayız. Çin’in Vuhan kentinden tüm dünyaya yayılan Covid-19 salgını sebebiyle edindiğimiz yeni normallerden biri de tabii ki seyahat alışkanlıklarımızın değişmesidir.

Geçmişte hem şehir içi hem de şehirler arası seyahat esnasında sağlığımızı tehdit eden çok fazla risk faktörü bulunmuyordu. Bugün ise Covid-19 ile beraber hastalığa yakalanma riski nedeniyle seyahat alışkanlıklarımızda da daha güvenilir yöntemleri tercih etmek zorunda kalıyoruz. Özellikle ülkemizde uygulanan vergiler nedeniyle yeni araç satın almanın gittikçe zorlaştığı düşünülürse, güvenilir bir seçenek olarak kiralık araç kullanma seçeneği de öne çıkmaktadır.

Denizli’de araç kiralamak istediğinizde; kiraladığınız aracın mekanik güvenilirliğinin yanı sıra hijyenik olup olmadığını da sorgulamak en doğal hakkınız ve bununla beraber sağlığınızı düşünen denizli araç kiralama firmalarıyla çalışmak da alacağınız en önemli önlemlerden biridir.

Denizli Araç Kiralamada Alınan Önlemler

Salgınla mücadele kapsamında hem Sağlık Bakanlığı hem de İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler mevcuttur. Bu genelgelerle firmalara ve değerli müşterilerine düşen sorumluluklar, uyulması gereken kurallar ve neyin nasıl yapılacağı açıkça belirtilmektedir. Genel bir liste yapmak gerekirse;

  • Kapalı alanların temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi,

  • Düzenli olarak doğal havalandırma yapılması,

  • Müşterilerin ziyareti esnasında ilgili uyarıların yapılması ve hijyen koşullarının sağlanması,

  • Kiralanacak araç incelenirken müşterinin maske takması ve biniş esnasında el dezenfektanları vasıtasıyla hijyen sağlanması,

  • Ziyaretlerin mümkün olduğu kadar kısa tutulması,

  • Teslim edilen araçların temizlik, bakım ve dezenfeksiyon işleminin titizlikle yapılması ve yeni müşteriye belirli bir süre geçtikten sonra teslim edilmesi olarak sıralanabilir.

Yukarıda bahsettiğimiz hususlarda Emr Rent a Car olarak denizli araç kiralama sektöründe siz değerli müşterilerimizin sağlığını korumak için tüm önlemleri almaya özen gösteriyoruz. Denizli araç kiralama firmalarının bir numarası Emr Rent A Car filosunda yer alan tüm araçlar hem mekanik hem de sağlık koşullarını karşılayacak şekilde düzenli olarak temizlenmekte, yüzeyleri dezenfekte edilmekte ve teslimi ondan sonra yapılmaktadır.

Denizli araç kiralama çözümleri içerisinde yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile yeni normlara uyum konusunda hep önde gelen firma olmak için çaba gösteriyoruz.

Çünkü sağlığınız bizim için çok değerli...